מעון רימון

 

- רח' נחל מטע 6 רמת בית שמש

 

- 3 כיתות גיל: תינוקות, פעוטות, בוגרים

 

- טלפון במעון: 02-9922704

 

- מנהלת: בת שבע שולביץ - Maonr@bs.matnasim.co.il 

 

- פרויקט מיוחד "מסיכון לסיכוי" - שילוב ילדים עם עיכוב התפתחותי בתוך הכיתות לכל אורך היום יחד עם כל ילדי הכיתה. בנוסף ילדים אלו מקבלים טיפולים פרא רפואיים לקדם את ההתפתחות. קלינאות תקשורת, פיזיוטרפיה וריפוי בעיסוק. ליווי צמוד של צוות מקצועי לאורך כל השנה.

 

- מעון המוכר ע"י התמת ומאפשר הנחות לאמהות עובדות

 

 

אלף בית של מעון רימון

 

ארוחות - המעון מספק 3 ארוחות ביום. ארוחת בוקר וצהריים המתבשלות המטבח המעון וארוחת מנחה- ארוחה קלילה המורכבת מכריכים ופירות. על המטבח יש פיקוח של משרד התמ"ת והעמותה לתרבות הציבור, הכוללת תזונאית. ארוחת הבוקר מוגשת בין השעות 08:45-09:30. במידה וילד מגיע למעון לאחר שעות אלו יש לדאוג לאוכל מהבית.

 

איחורים - שעות פתיחת המעון הן 07:00-16:00 א'-ה' וימי שישי 07:00-13:00. אנו מבקשים להביא בבוקר את הילד עד השעה 08:30 ולא יאוחר מכך. בסוף היום הנכם מתבקשים להגיע עד 15:45 כדי שנוכל לעדכן את במעשיו וקורותיו של הילד. על איחור מעבר לשעה 16:00 ייגבה קנס לפי תעריף המצויין בחוזה.

 

ביגוד - יש להביא את הילד עם בגדים נוחים לפעילות בגן כדי לא למנוע הגבלת תנועה מהילד. ולהביא לגן מספר בגדי החלפה למקרה הצורך.

 

גמילה מחיתולים - תהליך הגמילה נעשה בשיתוף מלא עם ההורים והמעון.

 

גרוטאות - אנו אוספים

 

 

לגלריית מעון רימון לחץ כאן

img

רישום למעון רישום - תשע"ט

פותחים רישום לשנת הלימודים תשע”ט - מעון רימון במעון מוטמעת הגישה החינוכית של רשת “התחלה חכמה” השואפת לתת מענה שלם לצרכי הילדים במכלול תחומי ההתפתחות מתוך מתן מענה לקצב, למזג ולפוטנציאל האישי של כל ילד ...

רישום למעון רישום - תשע"ט
WhatsApp chat