חיפוש באתר

הקונסרבטוריון העירוני

הקונסרבטוריוןן העירוני בית שמש הוקם בתחילת שנות ה-90 על ידי הגב' מרינה פרידמן ממספר חוגי מוסיקה שהיו פזורים ברחבי העיר. במהלך השנים הפך הקונסרבטוריון למקום המרכזי המכין עתודה מוסיקאלית הבוחרת במוסיקה להיות מקצוע ודרך חיים. תלמידי הקונסרבטוריון הניגשים מידי שנה למבחני בגרות במוסיקה, ממשיכים את דרכם במוסדות להשכלה גבוהה ולאחר מכן מצטרפים לשורות האמנים המקדמים את התרבות והמוסיקה בישראל ובעולם.

 

כיום הקונסרבטוריון העירוני בניהולה של הגב' מרינה קוגן פועל ברשת המרכזים הקהילתיים במרכז הקהילתי פסגות השבע ומונה כ-200 תלמידים הלומדים את כל תחומי המוסיקה הקלאסית והמודרנית, ג'אז, רוק, פופ ומוסיקה אתנית. לימודי הקונסרבטוריון כוללים שיעורי חובה בסולפג' ותיאוריה, השתתפות התלמידים בהרכבים שונים ובהופעות. אנו שואפים וחולמים להרחיב את פעילות הקונסרבטוריון ולפתוח כיתות במקצועות חדשים ומבוקשים, כגון מוסיקה יהודית, פייטנות וחזנות. 

 

דבר המנהלת, 

תלמידים והורים יקרים,

הקונסרבטוריון העירוני הנו בית מקצועי פתוח למוסיקה ותרבות לכל הבאים בשעריו. הקונסרבטוריון העירוני פועל תחת קורת גג של המרכז הקהילתי ״פסגות השבע״ ברשת המרכזים הקהילתיים ותלמידיו לוקחים חלק פעיל בתוכניות התרבות ובחיי הקהילה של המרכז ושל העיר. בשנה הקרובה נמשיך לתת מענה לחינוך מוסיקלי מקצועי, נפתח כיתות ללימודי כלים וסגנונות חדשים, לימודים תיאורטיים, קונצרטים, פסטיבלים וסדנאות, שמפגישים את תלמידינו עם עולם המוסיקה הרחב ופותחים בפניהם את היופי והעושר של תרבויות שונות. אני מאמינה כי מקצוענות ופתיחות הן אבני הפינה לטיפוח בן אדם ערכי, סכרן ומאושר במה שהוא עושה ובשלום שהוא בונה סביבו. את שיעורי הנגינה והתיאוריה יובילו המורים המנוסים, המקצועיים והמחובבים בנועם הליכות וחינוך למוסיקה וערכים.

 

אני מאחלת לכולנו שנת פעילות תש"פ פוריה ומוצלחת במיוחד.

מרינה קוגן, מנהלת הקונסרבטוריון העירוני בית שמש

 

הקונסרבטוריון מוכן לפתוח מקצועות לימוד נוספים לפי בקשת הקהל.

 

קיים מסלול הכנה לבגרות במוסיקה (5 יחידות) בכל המקצועות.

 
צור קשר

 

מרינה קוגן, מנהלת הקונסרבטוריון: 054-7630-153

 

שעות קבלה לנרשמים: א׳ - ה׳ 16:00-19:00

 

 לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן  

 

הקונסרבטוריון העירוני
צרו קשר:
השלוחות שלנו:
פעילויות:
תוכן מרכזי:
קישורים:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות