2429987147295659

חיפוש באתר

אירועים

אירועים קהילתיים 2016-2017

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

ערב נתן מאיר

ביום שני ה2.5.16 התקיים במתנ"ס מאירהוף ערב מיוחד לקראת יום הזיכרון לחיילי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה. הערב הופק בשיתוף גרעין יחד מדרשת בית שמש ומתנ"ס מאירהוף

את האולם במתנס גדשו 200 איש ושמעו את הרצאתו של נתן מאיר , בעלה של דפנה מאיר הי"ד שנרצחה בפתח ביתה בעתניאל בינואר האחרון.

על הנחיית הערב הופקד מנהל המתנ"ס מר אברהם אייזן, כאשר בראש הדוברים נשא הרב אליהו האיתן האיתן, רב גרעין יחד, דברי חיזוק ואמונה, בליווי מוזיקלי של חבר הגרעין התורני דודי פרישמן. בהמשך הערב הקהל התרגש לשמוע את סיפור חייה המרתק של דפנה , היכרותה עם נתן ופועלה למען הקהילה. בתום השיחה המשיכו רבים לשוחח אישית עם נתן.

הרצאות בנושא זכויות לאזרחים ותיקים

הרצאות בתחומים: חוק סיעוד, בריאות, ביטוח לאומי וכו'.
מועדי ההרצאות יפורסמו בהמשך.
האירוע בשיתוף עמותת מטב לשירותי סיעוד.
בחודשי יוני-יולי 2016.
ההרצאות ללא עלות.

לגלריית התמונות לחץ כאן

 

פסטיבל חלב ודבש, מצ"ב תמונות שפורסמו בשופינג-

שרשרת דוכנים עשירה בתכנים משפחתיים יצרה מעגל של עשייה, מעגל שבו המשפחות המתנדבות הן המפעילות של הפסטיבל. משפחות רבות הגיעו אל המתנ"ס לזמן משפחתי ואיכותי ונטלו חלק בדוכנים המשפחתיים השונים: שתילת שתילים מטוב הארץ, הכנת שי לחיילים בדוכן 'מצדיעים לחיילים', חידות ישראליות בדוכן טריוויה משפחתי, סדנת 'חפצים מספרים', מהמחסן של סבא, סדנת קיימות,על החיסכון באנרגיה, סדנת בישול בסימן שבועות וג'ימבורי ענק. הפסטיבל נחל הצלחה רבה, המתנ"ס היה גדוש במשפחות שנהנו מזמן משפחתי מגבש ושלל פעילויות המתאימות לכל גיל. הפסטיבל הופק בסיוע עמותת קהילה (תודה מיוחדת לרחלי אסרף), מדרשת בית שמש וארגון ג'וינט אשלים.

סגן ראש העיר שמואל גרינברג, הממונה על המתנ"סים, בירך את צוות מתנ"ס מאירהוף והשותפים המיוחדים להפקת הפסטיבל: " היום הארצי להתנדבות משפחות הוא יום של אחדות. נתינה של משפחות למשפחות אחרות. מעבר להקדשת הזמן, המשאב היקר בשגרת יומה של כל משפחה, לפעילות משפחתית עשירה.פעילות מסוג זה יוצרת קהילתיות ומזמנת שיתופי פעולה בין המשפחות ואני מברך על כך. אני קורא למשפחות להגיע ולפקוד את המתנ"סים בפעילויות השונות בפתחם של ימי הקיץ וחופשת הלימודים".

" אני מבקשת להודות למשפחות שהתנדבו להפעיל את התחנות הרבות וסייעו להפקת תכני הפסטיבל. חשוב לי להדגיש כי המתנ"ס פתוח להתנדבות משפחתית במגוון תחומים כל השנה !!! ההתנדבות יוצרת זמן איכות עבור המשפחה סביב עשייה משמעותית ותורמת לתחושת " הביחד" של המשפחה". משפחות המעוניינות להתנדב מוזמנות לפנות לציונה סומר. זה המקום להודות לכל השותפים, למנהל המתנ"ס, אברהם אייזן ולצוות מתנ"ס מאירהוף

 פסטיבל חלב ודבשפסטיבל חלב ודבש

 

 טקס סיום תוכנית הקשר הרב דורי

תמונות מאירוע סיום של תוכנית הקשר הרב דורי בשיתוף ישיבת אהבת ישראל, משרד החינוך ובית התפוצות.

במהלך השנה תלמידי בית ספר אהבת ישראל נפגשו עם חברי מועדון מועשר, מועדון לאזרחים וותיקים במתנ"ס מאירהוף, ותעדו את סיפורי החיים שלהם.

בטקס מרגש שהתקיים ביום שלישי האחרון, התלמידים העניקו לאזרחים הוותיקים את הסיפורים, והתלמידים קבלו תעודות וברכות חמות מפי חברי המועדון.

אנו רוצים להודות מקרב לב לתלמידים היקרים מאהבת ישראל שהתמידו בעשייה ויצרו קשרים משמעותיים עם חברי המועדון.

  

טקס סיום בין דוריטקס סיום

 

לחצו למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
  • רשת מרכזים קהילתיים בית שמש
  • דרך יצחק רבין 21
  • בית שמש
  • 02-6335873
  • פקס: 02-9991254
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות
WhatsApp chat