חיפוש באתר

אודות הרשת

דבר ראש העיר

תושבים יקרים,

שלום וברכה!

 

במשולש שבין בית הספר - המשפחה - החברה, המשפיע על בנייתם ועיצוב דמותם של הילדים ובני נוער, גאה עיריית בית שמש להגביר את חלקה ולתת כלים טובים יותר למען הדור הצעיר דרכם יוכל להתפתח ולהוציא יותר את כישוריו.

 

אין בידינו את הכלים כדי לבדוק ולבחון מי מתוך השלשה "בית הספר - המשפחה - החברה" תורם יותר את חלקו, אך ברור לנו שיש כאן דינמיקה פעילה, שכל חלק שמתעצם יותר תורם גם לשאר החלקים לבטא יותר את חלקם ולהוציא את המיטב.

 

עיריית בית שמש רואה לעצמה לכבוד להעצים את חלקה גם בשליש "החברה", ולהגביר את מעורבותה בפעילות המתנ"סים בבית שמש, לשכלל את הפעילות, להוסיף נדבכים, ולחפש כל דרך לתגבר ולתעל.

 

בחוברת הפעילות השנתית שאנחנו מגישים לפניכם, תוכלו גם אתם להיות שותפים בעשייה שמאחורי הקלעים, ותיווכחו עין בעין לראות את המגוון הרחב של הפעילויות, אירועים וחוגים שיערכו אי"ה במהלך השנה הבאה עלינו לטובה.

 

הושם דגש מיוחד "לא להשאיר אף אחד בבית", ולתת לכל חטיבת גיל את המוטיבים הקרובים לליבם ולכישוריהם, כדי שכולם יוכלו למצוא את עצמם בפעילות, ולהפיק תועלת מרובה מהעשייה הברוכה הנעשית ע"י מיטב הכוחות, אנשים מצוינים שתורמים את חלקם מתוך הלב ומתוך הנשמה להצלחת הפעילות.

 

בתוך מגוון פעילויות וחוגי המתנ"ס, ישנם גם חוגים והרצאות להורים, פעילות עם עולים חדשים, פעילויות למגזרים, ופעילויות עם גיל הזהב. כולם באשר הם יכולים למצוא כאן את מקומם, ליהנות וללמוד, לשמוע ולהשכיל.

 

בפתחה של חוברת רבת פעילות ואתגרים זו, נתכבד לקרוא לכל התושבים היקרים לנצל את האפשרות הברוכה שנתנה להם, ולהצטרף עם באי המתנ"סים הרוכשים העשרה חינוכית-תרבותית, וקונים יסודות מועילים ומפתחים.

 

יעמוד על הברכה חבר מועצת העיר ומחזיק תיק החינוך מר ריצ'רד פרס, שידיו רב לו בהפקת החוברת ובהתוויית התוכניות המעשירות, ויחד עם כל חברי הנהלת המתנ"סים בראשות גב' רונית רענן והמנכ"לית רוני קדמיאל עושים פעילות ברוכה הראויה לכל הערכה ולכל עידוד.

 

אין לי ספק שכל פעילות חינוכית, תרבותית, ספרותית ובריאותית, היא תרומה שאין ערוך לה, תרומה לתושב המבוגר כמו לילד, אך בעיקר תרומה כלל מערכתית, שרק יכולה להשביח את העיר בה זכינו לגור.

 

 

 

בברכת שנה טובה ופוריה

משה אבוטבול

ראש עיריית בית שמש

ומ"מ יו"ר השלטון המקומי

צרו קשר:
  • דרך יצחק רבין 21
  • בית שמש
  • 02-6335873
  • פקס: 02-9991254
קישורים:
מתנסנט חוגים