חיפוש באתר

רשת המרכזים הקהילתיים במסיבה והרמת כוסית לחיים

חדשות מתאריך 7/4/19

רשת המרכזים הקהילתיים במסיבה והרמת כוסית לחיים עם גמלאי מרכז זינמן לב העיר ויוצאי השואה. 
היום בשעות הבוקר המאוחרות התקיימה מסיבה והרמת כוסית לחיים לגמלאי זינמן לב העיר ויוצאי השואה שכללה גם ארוחת צהריים עשירה מוסיקה שירים וריקודים עם הזמר אבי וונטורה שהגיע במיוחד מיבנה. 
את האירוע פתחה ציפי פרץ מנהלת מועדון הגמלאים בדברים ובברכות שנשאה בפני עשרות הנוכחים במקום. 
מנכ"ל הרשת שכיבד בנוכחותו את האירוע נשא אף הוא ברכות ודברים בדבר הפסח ושייכותו לפעילויות הקהילתיות לטובת כלל התושבים ולגמלאי העיר. 
בלטו בנוכחותם שרית פוטוק מנהלת תחום הלמידה, ורד קרני רכזת מועדון ניצולי השואה, רפי מורחי איש הרכש שדאג לכל הלוגיסטיקה במקום, יעקב שושן המתנדב המוערך של מועדון גמלאי זינמן, אלי בן משה דובר הרשת שנשא אף הוא ברכות, ועוד רבים וטובים מצוות המרכז הקהילתי. 
הגמלאים הרימו כוס לחיים והשמחה זרמה כיין. רחבת הריקודים נתמלאה בחוגגים ששרו ורקדו יחד עם הזמר שירים במזרחית ופולקלור ישראלי. כבר זמן רב שמרכז זינמן לא ידע שמחה שכזו, שניתן היה לצופה מהצד לחשוב כי מדובר במסיבת סיום של צעירים מהתיכון. 
סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית שנבצר ממנו להגיע לאירוע, שלח את ברכתו החמה לחג הפסח לגמלאי זינמן ויוצאי השואה. רשת המרכזים הקהילתיים הניפה היום אל על את דגל ורוח ההתנדבות הקהילתית לטובת הגמלאים במסיבה שטעמה לא ישכח במהרה.
 
אלי בן משה, דובר רשת המתנ"סים

צרו קשר:
  • דרך יצחק רבין 21
  • בית שמש
  • 02-6335873
  • פקס: 02-9991254
מתנסנט חוגים