חיפוש באתר

חדשות

דע מדע – לחקור לגלות ולהתרגש..

בהמשך לפעילותה העניפה של רשת המרכזים הקהילתיים, יוצאות לדרך ובשנה השנייה תכניות וסדנאות מדע לילדים בבית שמש. 
רשת המרכזים הקהילתיים של בית שמש מציגה את התכנית שנבנתה בשיתוף ובסבסוד משרד המדע בראשותו של השר אקוניס, וכן בעידודו ותמיכתו של סגן ראש העיר מר משה שטרית תוך שיתופי פעולה יחד עם סגן ראש העיר והממונה על המתנ"סים מר שמואל גרינברג, ובשאיפה להביא לעיר חדשנות ומצוינות בתחומי המדע.

המחיר המסובסד הינו בשורה של ממש שתאפשר לילדים להשתתף בפרוייקט חשוב זה ולרכוש ידע מדעי משמעותי ומעשיר. התכנית מתקיימת במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר לפי קבוצות גיל ונושאים. 
ניתן להירשם לסדנאות במרכזים הקהילתיים בהם הן מתקיימות, ועל מנת ולייצר קבוצות למידה וחוויה, מספר המקומות מוגבל.
התכנית כוללת הפעלות כגון: רובוטיקה, קסמים במטבח, חוגי גינון וביולוגיה, סיירות שטח, הדפסה בתלת מימד, מסע בחלל ועוד... 
תגובתו של סגן ראש העיר מר משה שטרית : "זו השנה השניה שתכנית דע מדע מופעלת בבית שמש.

בשנה שעברה לאחר מפגש עם השר אקוניס זיהיתי את הפוטנציאל, ולשמחתי השר נתן יד לסיוע משמעותי בעניין. מדובר בסדנאות וחוגים מעשירים בתחומי המדע ובמחירים אפסיים. אני שמח להביא את הפרויקט זו השנה השניה, ומודה לסגן ראש העיר והממונה על המתנ"סים מר שמואל גרינברג, על היענותו לשיתופי פעולה מצידו, ולראש העיר מר משה אבוטבול על התמיכה"
תגובתו של סגן ראש העיר מר שמואל גרינברג: "אני בהחלט שמח שאנו יוצאים לדרך עם המיזם החשוב של סל מדע, הואיל ומדובר בפרויקט ייחודי ובעל ערך רב שייתן מענה חווייתי ולמידה מיוחדת לתלמידי בתי הספר. הפרויקט פועל בקרב כל המגזרים, הדתי, החרדי, והכללי, שבו ייהנו מהמיזם היפה הזה שמשרד המדע מציע לנו. שמחתי לפעול בשיתוף פעולה עם חברי סגן ראש העיר משה שטרית, שעקב שיתוף פעולה מנצח הבאנו לתוצאות יפות לתושבים, והיד עוד נטויה!

אנו נמשיך להרים יחד עוד מיזמים ולעשות למען התושבים. אני סומך את ידי על מנהלי ורכזי המתנ"סים שיפעילו את המיזם באופן המיטבי ביותר. דבר זה מוכיח מעל כל ספק כי רשת המרכזים הקהילתיים היא הזרוע הביצועית לכל הפרוייקטים הקיימים בעיר, שעושה את עבודתה במסירות ובשליחות כבונת קהילות יחד עם התושבים, ולא בכדי פרויקט אחר פרויקט עובר דרך המתנ"סים מפני שהם המתכון המנצח בהפעלת פרוייקטים כאלה ואחרים. 


תודתי מכאן נתונה למנהלי ורכזי הרשת ולמנכ"ל מר עמית קדמון

אלי בן משה
 
למידע נוסף עבור פעילות דע מדע לחצו כאן

צרו קשר:
  • דרך יצחק רבין 21
  • בית שמש
  • 02-6335873
  • פקס: 02-9991254
קישורים:
מתנסנט חוגים